Reklama outdoor 24/7

“Jeśli Cię nie widać, to Cię niema.” Celem reklamy zewnętrznej jest zapewnienie szybkiej identyfikacji. Ta forma przekazu reklamowego powinna zawierać jedynie minimum informacji i maksimum elementów graficznych. Zaprojektowana tak, by zwracać uwagę sprawia, że konsumenci są w stanie w krótkim czasie zidentyfikować daną markę czy dany produkt. Reklama zewnętrza jest jednym z najważniejszych czynników, który wpływa na postrzeganie marki, firmy przez odbiorców.

Projektowanie reklamy zewnętrznej nie może być działaniem z przypadku, reklama outdoorowa powinna być czytelna. Przekaz, forma, jego wygląd, kolorystyka, czcionka – wszystko to musi być szczegółowo przemyślane. Służymy reklamodawcom fachową pomocą w zakresie doboru odpowiednich form nośników, materiałów oraz przygotowania projektu. Tworzone przez nas formy reklamy zewnętrznej są różnorodne.

Noviu – producent reklamy zewnętrznej.
Noviu – atrakcyjna reklama zewnętrzna.

Zalety reklamy zewnętrznej:

  • dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców
  • niesie prosty i zrozumiały przekaz
  • działa długotrwale
  • charakteryzuje ją wysoka skuteczność
  • cechuje ją relatywnie niski koszt

Wykorzystujemy różne nośniki: totemy/pylony, szyldy i tablice reklamowe, oklejanie witryn, kasetony reklamowe. Jako producent reklamy zewnętrznej stosujemy nowoczesne rozwiązania, efekty świetlne i wysokiej jakości materiały.