Pylony, totemy, witacze reklamowe

Pylony reklamowe, powszechnie znane także jako totemy oraz witacze, to jeden z najbardziej transparentnych i rzucających się w oczy nośników reklamy wizualnej. Wyposażone w dodatkowe podświetlenie, mogą sprawdzać się idealnie nie tylko w dzień, ale także i w nocy.

Standardowe pylony oraz totemy, to wolnostojące, zazwyczaj smukłe i pionowe konstrukcje, wykonywane z materiałów syntetycznych lub plexi, na które nanoszona jest grafika, logotyp, hasło reklamowe.

Totemy to niepowtarzalna możliwość stworzenia oryginalnej reklamy zewnętrznej, która przykuje wzrok potencjalnych odbiorców. Idealnie sprawdzą się one także w roli witaczy, zachęcając osoby mijające naszą siedzibę do zatrzymania się i skorzystania z oferowanych produktów lub usług.

Produkujemy pylony z wysokiej jakości materiałów w Noviu w Wielowsi.
W Noviu na Śląsku produkujemy totemy reklamowe.

Wjazdy do miejscowości, otwarte przestrzenie przy drodze o dobrej widoczności, czy też podjazdy do reklamowanej posesji – miejsc na umieszczenie pylonów jest naprawdę bardzo dużo i na pewno niejednokrotnie mogłeś się z nimi już spotkać.

Budowa i konstrukcja pylonów reklamowych

Pylony i totemy reklamowe składają się zazwyczaj z dwóch części. Pierwsza z nich to konstrukcje nośne, czyli aluminiowe lub stalowe ramy o odpowiednim profilu. To właśnie na tychże konstrukcjach umieszczane są dopiero kolejne moduły, to do nich montowane jest podświetlenie i poszycie zewnętrzne.
Poszycie zewnętrzne to część wizualna pylonów, która charakteryzować musi się przede wszystkim ponadprzeciętną estetyką. Idealna gładkość oraz profil powodują, że folie samoprzylepne z naniesionymi grafikami lub logotypem, będą prezentowały się na poszyciu niezwykle atrakcyjnie. Dodatkowe zabezpieczenie, na przykład z plexi, da nam natomiast pewność, że totem reklamowy będzie odporny na warunki atmosferyczne.

Totemy, pylony i witacze produkowane w Noviu.
Wycena pylonu gratis w Noviu w Wielowsi.

Zalety pylonów i totemów reklamowych

  • Reklama wizualna przykuwająca uwagę
  • Ponadprzeciętna estetyka i możliwość wykonania unikatowych projektów
  • Oryginalna i atrakcyjna dla odbiorcy forma
  • Możliwość zastosowania nie tylko na otwartych przestrzeniach, ale także w formie reklamy wewnętrznej
  • Opcjonalne zastosowanie modułowego podświetlenia LED o wysokich parametrach świecenia i dużej trwałości
  • Solidny i profesjonalny wygląd
  • Odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne
Zobacz jakie totemy, pylony i witacze reklamowe produkujemy.

Totemy, pylony i witacze z podświetleniem LED to doskonała, całodobowa forma reklamy.