Reklama podświetlana – powiew świeżości w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym powstaje wiele interesujących startupów. Aby zostać zauważonym, ważne jest zainwestowanie w dobry marketing i prezentację wizualną. Reklamy świetlne z całą pewnością pomogą w wyróżnieniu się na dąbrowskim rynku.

Oferujemy naszym klientom starannie wykonane szyldy reklamowe, które będą uniwersalną wizytówką każdej firmy. Nasze tablice wykonujemy z wybranych przez klientów materiałów. Wytrzymałe blachy stalowe, lekka plexi o wykończeniu 3D, aluminiowe płyty Dibond – to zaledwie ułamek naszego asortymentu.

Z tych samych materiałów wykonujemy litery świetlne i przestrzenne. Możemy ułożyć z nich nazwę lokalu lub inny, dowolny komunikat. W naszej ofercie znajdują się m.in. litery świetlne z rzadko spotykanym w Polsce efektem halo. Polega on na rozproszeniu światła na zewnątrz napisu, dzięki czemu jest on lepiej wyeksponowany.

Pylony reklamowe i kasetony świetlne – czyli coś dla zwolenników tradycyjnych rozwiązań

W NOVIU wykonujemy również pylony reklamowe, które z pewnością przyciągną uwagę każdego przechodnia w Dąbrowie Górniczej. Ich bazą jest solidna konstrukcja wykonana ze stalowej ramy. Na nią nakładamy kolejne moduły, podświetlenie oraz grafikę. Nasze pylony reklamowe dodatkowo zabezpieczamy warstwą z wytrzymałej plexi, zapobiegającą dostaniu się wody do wnętrza konstrukcji. Efekt totemu możesz podbić kasetonami podświetlanymi z dowolnym napisem lub grafiką.

Reklama podświetlana to marketing przyszłości – zwłaszcza w miastach o tak wysokim potencjale turystycznym, jak Dąbrowa Górnicza. Skontaktuj się z NOVIU, aby zamówić swój pierwszy projekt. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiednich produktów z naszej oferty, dzięki którym zbudujesz swoją pierwszą reklamę wizualną. Kto wie – może okaże się, że tablice reklamowe to dopiero początek, a przypływ klientów zmusi Cię do zainwestowania w kolejne elementy swojej identyfikacji wizualnej?