Reklamy świetlne wśród zabytków Mikołowa

Mikołów to miasto idealne na romantyczny spacer po średniowiecznej starówce. Latem na ulicy Jana Pawła II można zobaczyć wielu turystów rozkoszujących się piękną pogodą i poszukujących miejsca, w którym można napić się dobrej kawy. Chcesz, żeby weszli właśnie do Twojego lokalu? NOVIU zajmuje się produkcją reklam świetlnych również dla firm znajdujących się w Mikołowie. Ciekawa treść w połączeniu z wysokiej jakości oświetleniem to coś, obok czego nie da się przejść obojętnie.

W NOVIU zajmujemy się przede wszystkim produkcją wysokiej jakości liter przestrzennych i świetlnych. Można wykorzystać je do przekazania dowolnej, wybranej przez siebie informacji. W NOVIU naszych klientów ogranicza jedynie wyobraźnia – wykonujemy litery przestrzenne i świetlne o różnych wielkościach, czcionkach i kolorach.

Od mikołowskiej starówki wychodzi wiele różnych uliczek, dzięki czemu zwiedzanie miasta staje się ciekawsze. Pylony reklamowe pomogą ewentualnym klientom w odnalezieniu Twojego lokalu. Nasze totemy wykorzystują energooszczędne moduły LED, dzięki którym nie musisz martwić się o wysokie rachunki za prąd. Pylony reklamowe świetnie sprawdzają się w tak małych i ścisłych obszarach, jak niewielka starówka w Mikołowie. Totem z intrygującą grafiką z całą zachęci przechodniów, aby zerknęli właśnie do Twojego lokalu.

Najwyższej jakości szyldy reklamowe

Gdy nowi goście już Cię odnajdą, pozostaje to najtrudniejsze zadanie: zachęcić ich, aby weszli do środka. W NOVIU wiemy doskonale, że idealny szyld reklamowy musi być jak uścisk dłoni – stanowczy, ale nienachalny. Jeżeli chcesz postawić na minimalizm, proponujemy nasze kasetony świetlne, w których możesz zamknąć cały klimat swojego lokalu w Mikołowie. Możemy wykonać je w dowolnym, wybranym przez klienta kształcie. Nasze kasetony podświetlane malujemy zgodnie z systemem oznaczania barw RAL – możesz wybierać więc spośród ponad 200 intensywnych, popularnych odcieni. Produkowane przez nas tablice reklamowe mogą znajdywać się na wysokości nawet powyżej 6 metrów. Są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz gwałtowne wahania temperatur.

Reklama podświetlana od wielu lat jest uważana za najskuteczniejsze narzędzie marketingu outdoorowego. Nie inaczej jest w Mikołowie. Litery przestrzenne lub banery z podświetleniem LED pozwalają na wyróżnienie się z miejskiego zgiełku. Jeżeli chcesz wypróbować reklamy świetlnej, ale nie wiesz, w co zainwestować na sam początek, skontaktuj się z nami. Wspólnie dopracujemy Twój projekt tak, aby zakup szybko się zwrócił – a to wszystko dzięki klientom, którzy będą odwiedzać Cię znacznie częściej.