Reklama podświetlana – najlepszy sposób na zwiększenie widoczności biznesu

Reklama podświetlana to rozwiązanie marketingowe, po które sięga coraz więcej firm. Dlaczego? Zwiększa ona znacznie widoczność lokalu – dosłownie i w przenośni. Lokale korzystające z reklamy zewnętrznej tradycyjne często odnotowują spadek klientów po zmroku. W NOVIU doskonale to rozumiemy – zauważenie materiałowego baneru w nocy może być dość trudne. Reklamy świetlne natomiast właśnie po zmroku dają najlepsze efekty. Są doskonale widoczne, czytelne i wyróżniają się w scenerii nocnego miasta.

Właściciele lokali, którzy jeszcze nie zainwestowali w reklamy świetlne, zastanawiają się często nad kosztami energii elektrycznej, którą takowa reklama zużywa. W NOVIU wykorzystujemy energooszczędne moduły oświetleniowe. Umożliwia to włączenie szyldu reklamowego na całą noc bez ryzyka pojawienia się dużych kwot na rachunku za prąd. Kasetony świetlne i inne ledony to świetne rozwiązanie dla klubów nocnych, restauracji, pubów i innych lokali, które największym zainteresowaniem cieszą się właśnie po zmroku.

Udowodnij, że warto wejść właśnie do Ciebie

Szyldy reklamowe pełnią nie tylko funkcję informacyjną w Siemianowicach Śląskich. To właśnie na nie najczęściej zwracamy uwagę, gdy przechadzamy się ulicami miast i zastanawiamy się, gdzie spędzić wolny czas. Nieważne, jak chwytliwa jest nazwa Twojego lokalu – nikt nie zwróci na nią uwagi, jeżeli ginie w rozgardiaszu innych bannerów. Podświetlane tablice reklamowe z całą pewnością przyciągną spojrzenia ewentualnych klientów.

W NOVIU zajmujemy się również produkcją pylonów reklamowych, inaczej nazywanych totemami. Zazwyczaj montuje się je pod lokalem lub w niewielkiej odległości od niego. Pylony reklamowe mogą pełnić również rolę tzw. witacza, zachęcającego klientów nowym menu, trwającą akurat promocją lub inną atrakcyjną okazją. Totemy ustawione w pewnej odległości mogą również przechodniom w odnalezieniu Twojego siemianowickiego lokalu.

W NOVIU zajmujemy się również produkcją liter świetlnych. Nasi klienci często sięgają po nie zamiast bannerów – ich personalizacja jest nieograniczona. Wykonujemy litery przestrzenne z taśmy aluminium, która jest niezwykle plastyczna. Dzięki temu możemy stworzyć z niej kształty o dowolnej wielkości. Litery świetlne są bardzo wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, co gwarantuje ich długą żywotność.

Reklamy świetlne można coraz częściej zauważyć na ulicach Siemianowic Śląskich. Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz wyróżnić się wśród konkurencji! Pomożemy Ci w dobraniu odpowiedniej reklamy świetlnej.