Daj się zauważyć na ulicach Częstochowy

W NOVIU oferujemy starannie wykonane reklamy świetlne, które dzięki swojemu intensywnemu blaskowi wyróżnią się wśród ulic Częstochowy. Oferowane przez nas projekty są widoczne i doskonale czytelne nawet po zmroku. Reklama NOVIU jest podświetlana drobnymi żarówkami LED, które są znacznie bardziej ekologiczne od często używanych w banerach jarzeniówek.

W naszej ofercie znajdują się również kasetony świetlne, zamknięte w solidnej obudowie z wybranego przez Klienta materiału. Mają one wiele zastosowań – mogą wisieć nad biurkiem recepcji, zdobić główną halę restauracji lub zachęcać klientów do wejścia tuż przy samych drzwiach. Nasze kasetony podświetlane wzbogacamy licem z poliwęglanu kanalikowego, dzięki czemu są niezwykle odporne na promienie UV i wilgoć. Reklamy produkowane przez specjalistów NOVIU mogą służyć przez wiele lat – aż do zmiany nazwy, kiedy potrzebny będzie nowy baner.

Litery przestrzenne NOVIU – zapisz się w pamięci przechodniów

W NOVIU oferujemy również usługę wykonania liter świetlnych. Mogą one tworzyć logotyp marki, zachęcające hasło, godziny otwarcia – tutaj naszych Klientów ogranicza jedynie wyobraźnia. Po naszej stronie natomiast leży wykonanie liter przestrzennych z taśmy aluminium, którą charakteryzuje niezwykła wytrzymałość. Do ich produkcji wykorzystujemy komponenty najwyższej jakości, sprowadzane od sprawdzonych dostawców. Każdy stworzony przez NOVIU zestaw liter świetlnych posiada czujnik zmierzchu – dzięki niemu żarówki świecą intensywniej wieczorem, a gasną w ciągu dnia.

Dla zwolenników tradycyjnej reklamy, przygotowaliśmy ofertę pylonów reklamowych, które można często znaleźć na ulicach Częstochowy. Właściciele noclegowni i hoteli często wykorzystują je jako witacza, wskazującego drogę do parkingu lub recepcji lokalu. Nasze pylony reklamowe są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, jednocześnie przykuwają uwagę profesjonalnym i schludnym designem.

Chcesz być lepiej zauważalny wśród innych biznesów w Częstochowie? Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy wspólnie projekty szyldów i tablic reklamowych, które będą zachęcały, by odwiedzić Twój lokal. Zapisz się w pamięci przechodniów ciekawym banerem, dobrze widocznym o każdej porze dnia.