Szyldy reklamowe i tablice reklamowe

Szyldy i tablice to jedna z podstawowych form reklamy firm, sklepów, punktów usługowych. Dobrze wykonany szyld lub tablica reklamowa pomoże w wykreowaniu wizerunku firmy oraz zwiększy rozpoznawalność i renomę.

Szyldy reklamowe

Szyldy reklamowe to budowanie wizerunku marki, są wizytówką Twojej firmy. Spełniają funkcję informacyjną. Ich zastosowanie jest nieograniczone: logo, hasło reklamowe, znak firmowy, adres. Forma szyldu i wykonanie musi przyciągać wzrok jak magnes. Zastosowanie reklamy podświetlanej lub w technologii 3D uatrakcyjni jego wygląd. Szyldy być wykonane na różnych podłożach, takich jak: blachy stalowe ocynkowane, blachy aluminiowe, tworzywa sztuczne (PCV, plexi, PCW), aluminiowe płyty warstwowe typu Dibond, Ikobond, Plabond, Tubond. Grafika może być wycinana z folii samoprzylepnych lub wykonana metodą solventowego druku cyfrowego na płytach PCV lub dibondzie (pełny kolor). Może być także przestrzenna z uzyskaniem efektu 3D, wycinana z plexi, dibondu, styroduru.

Producent szyldów reklamowych śląskie
Jesteśmy producentem tablic reklamowych i szyldów z województwie śląskim z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Producent tablic reklamowych Wielowieś Noviu
W Wielowsi produkujemy szyldy i tablice reklamowe najwyższej jakości.

Tablica reklamowa

Oferujemy wolnostojące tablice informacyjne o dowolnych wymiarach. Konstrukcje stalowe zabezpieczone antykorozyjnie i malowane na dowolny kolor. Podłoże grafiki wykonywane z blach stalowych ocynkowanych lub z PCV. Grafikę wykonujemy w różnych technologiach. Może być wycinana z folii samoprzylepnych lub wykonana metodą pełno kolorowego druku solventowego na folii winylowej oraz tkaninie bannerowej. Tablice mogą być podświetlane zewnętrznie lampami halogenowymi montowanymi na wysięgnikach. W naszej ofercie znajdują się także systemy informacji wewnętrznej, takie jak: tabliczki informacyjne do montażu na drzwiach i ścianach wykonywane z różnych materiałów, w zależności od indywidualnych wymagań klienta.

Zalety

  • atrakcyjny i solidny wygląd
  • możliwość wykonania z różnych materiałów
  • możliwość montażu na kilka sposobów (naścienne, podwieszane oraz jako konstrukcje wolnostojące)
  • odporne na warunki atmosferyczne
  • możliwość podświetlenia zewnętrznego

Chętnie doradzimy Państwu w kwestii wyboru właściwej formy przekazu reklamowego i wykonamy projekt graficzny.
Zobacz galerię szyldów i tablic reklamowych wykonanych przez Noviu.

Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie szyld lub tablicę reklamową z wysokiej jakości materiałów.