Wyróżnij się wśród przedwojennej architektury

Będzin nie pozostaje w tyle, jeżeli mowa o walorach turystycznych małych, śląskich miejscowości. Chociaż miasto jest regularnie unowocześniane, dominuje w nim architektura przedwojenna. W przypadku takich scenerii wzrok turystów – zwłaszcza tych niekoniecznie zainteresowanych historią – przyciągają wszelkie elementy wyróżniające się na tle otoczenia. Reklama świetlna świetnie sprawdza się właśnie w takich miastach, jak Będzin, w którym niektóre kamienice pamiętają czasy naszych pradziadków.

NOVIU to producent reklam świetlnych z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją nowoczesnych, niezwykle detalicznych liter świetlnych i przestrzennych. Można z nich ułożyć dowolny przekaz, który uznasz za atrakcyjny i odpowiedni. Nasi klienci zazwyczaj decydują się na nazwę lokalu – ponieważ nasze litery świetlne wykorzystują nowoczesne oświetlenie LED, będzie ona widoczna nawet po zmroku. Wykonujemy je z pleksi, PCV lub dibondu – wszystko zależy od preferencji klienta w Będzinie. Bazą oświetleniową naszych liter świetlnych są moduły świetlne pochodzące od sprawdzonych, zaufanych dostawców. Montowane przez nas zasilacze są wodoodporne, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że konstrukcja uszkodzi się podczas deszczu.

Od wyboru, do koloru – czyli reklama podświetlana dla każdego

Jeżeli litery świetlne do Ciebie nie przemawiają, proponujemy w pełni spersonalizowane szyldy reklamowe. Odpowiednio zaprojektowany i zbudowany baner może przyciągać spojrzenia nawet przez długi czas.

W NOVIU oferujemy również wykonanie kasetonów podświetlanych. W zależności od upodobań klienta mogą one być przeznaczone do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego. Są one świetnym pomysłem na przekazanie innych, cennych informacji – np. godzin otwarcia, numeru telefonu lub menu. Kasetony świetlne NOVIU posiadają zabezpieczenie antykorozyjne – jeżeli zechcesz wystawić je na zewnątrz lokalu w Będzinie, możesz zrobić to śmiało nie obawiając się o uszkodzenie ledonu.

Rozbuduj identyfikację wizualną swojej będzińskiej firmy o atrakcyjne szyldy oraz pylony reklamowe, dzięki którym nowi klienci znajdą Cię znacznie szybciej. Skontaktuj się z nami, aby omówić nasz pierwszy projekt. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem – z NOVIU przyszłość Twojego biznesu będzie jaśniejsza.