Co daje reklama świetlna w Piekarach Śląskich?

Piekary Śląskie to miasto, przez które latem przewija się setki turystów, pielgrzymów i wycieczek szkolnych. Każdy może mieć jednak zupełnie inny plan zwiedzania – dlatego warto być przygotowanym na wszystko. NOVIU od kilku lat pomaga lokalom w Piekarach Śląskich w poprawieniu swojej widoczności dzięki profesjonalnej reklamie świetlnej. Wykorzystuje ona nowoczesne oświetlenie LED, nieczerpiące tak dużo energii, a jest przy tym niezwykle intensywne.

Reklama świetlna jest doskonale widoczna nawet po zmroku. W przeciwieństwie do banerów i plakatów nadrukowanych na tkaninie podświetlane szyldy wieczorami robią jeszcze lepsze wrażenie, niż w ciągu dnia. Ogromną zaletą reklam świetlnych jest też ich wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne. W NOVIU do ich produkcji używamy wysokiej jakości komponentów i elementów, dzięki którym nasze szyldy i tablice reklamowe mogą służyć przez wiele lat.

Reklama podświetlana – od czego zacząć?

Uzupełnianie identyfikacji wizualnej o reklamę świetlną w Piekarach Śląskich warto zacząć od podstaw – czyli szyldu reklamowego. Do wykonania naszych banerów wykorzystujemy blachy ocynkowane, charakteryzujące się dużą odpornością na korozję. Wybrany przez klienta nadruk nanosimy przy pomocy folii samoprzylepnych lub metodą druku cyfrowego na płytach PCV. Tak przygotowane szyldy reklamowe są odporne nawet na długotrwałe deszcze i opady śniegu. Nadruk przez lata pozostaje tak samo intensywny i kolorowy, jak po opuszczeniu naszego studia.

Zajmujemy się również produkcją kasetonów podświetlanych. Nasz zaawansowany, nowoczesny sprzęt pozwala nam wykonywać reklamy o różnych kształtach i kolorach. Kasetony podświetlane to świetne rozwiązanie dla lokali, które nie mają zbyt wiele miejsca na powieszenie okazałego szyldu reklamowego. Nasze wyroby bazują na szkielecie wykonanym ze szkieletu z profilu aluminiowego, co gwarantuje ich pełną stabilność. Kasetony reklamowe NOVIU zasilane są energooszczędnymi i wodoodpornymi oświetleniami LED – możesz je zostawić na całą noc bez martwienia się o awarię lub problemy z prądem.

Chcesz spróbować reklamy świetlnej w Piekarach Śląskich? Wyślij do nas swoje zapytanie. Wyprodukujemy dla Ciebie idealne litery świetlne i przestrzenne, pylony reklamowe, kasetony podświetlane i inne elementy reklamy zewnętrznej.