Reklama podświetlana w centrum Mysłowic

W mieście o tak dużym potencjale turystycznym warto zadbać o dobrą identyfikację wizualną. Oczywiście, warto starać się nie tylko o uwagę turystów. Warto pamiętać też o tym, że Mysłowice to jedno z największych miast w województwie śląskim i mieszka w nim aż 80 tysięcy osób.

W centrum Mysłowic można znaleźć wiele lokali, do których aż chciałoby się wejść – mowa tu o barach, kawiarniach, restauracjach, hotelach, muzeach i wielu innych atrakcjach. Aby się wyróżnić wśród tak dużej konkurencji, warto pomyśleć o nietypowych formach reklamy. Podświetlane pylony reklamowe z pomogą mieszkańcom i turystom Mysłowic odnaleźć Twój lokal. Gdy przechodnie zwrócą już na niego uwagę, do wejścia na pewno przekona ich atrakcyjny szyld wyprodukowany w technologii 3D. Do produkcji tablic reklamowych wykorzystujemy w NOVIU najwyższej jakości ocynkowane blachy stalowe lub PCV. Na życzenie klienta, mogą być one podświetlane energooszczędnymi żarówkami LED.

Podkreśl to, co w najlepsze w Twoim biznesie

W NOVIU zajmujemy się również produkcją kasetonów świetlnych. Nasi montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie w ich składaniu. Kasetony podświetlane NOVIU powstają z solidnych konstrukcji aluminiowych, które są odporne na uszkodzenia i nieodpowiednie warunki atmosferyczne. Efekt intensywnego światła zawdzięczają oświetleniu LED, które jest znacznie ekonomiczniejsze od halogenów lub jarzeniówek.

NOVIU jednak zasłynęło na rynku mysłowickim dzięki swoim literom przestrzennym. Setki klientów doceniło staranność wykonania, jaką wyróżniają się nasze projekty. Litery mogą przekazać dowolny, wybrany przez Ciebie komunikat. Możesz przedstawić nazwę swojego lokalu, swoje motto lub po prostu życzyć klientom miłego dnia. W ofercie NOVIU znajdziesz też litery świetlne. Jako jedni z niewielu producentów oferujemy wykonanie ich z wmontowanym efektem halo. Światło bijące z żarówek LED rozlewa się poza obszar liter, tworząc w ten sposób piękne wrażenie aureoli.

Reklamy świetlne NOVIU możesz znaleźć na terenie całego Śląska – w Mysłowicach również! Skontaktuj się z nami, aby omówić swój pierwszy projekt. Pomożemy Ci w wyborze idealnej reklamy świetlnej i – oczywiście – wykonamy ją dla ciebie w tempie ekspresowym.