Odrobina futuryzmu w Jaworznie

Jaworzno zmienia się z roku na rok, coraz bardziej zaskakując turystów swoją nowoczesną architekturą. Reklamy świetlne będą doskonale się z nią komponować. Tworząc identyfikację wizualną znajdującego się w tym mieście lokalu, zdecydowanie warto zainwestować kasetony podświetlane. Jest to minimalistyczny, ekonomiczny, a przy tym czytelny sposób na przedstawienie swojego logo.

Kasetony świetlne wykonujemy w dowolnym, wybranym przez klienta kształcie. Podświetlana grafika jest zamykana w solidnej, zwartej konstrukcji, odpornej na niekorzystną pogodę. Efekt kasetonów można podbić literami przestrzennymi lub świetlnymi. Można ułożyć z nich nazwę lokalu lub dowolny, inny komunikat – np. godziny otwarcia lub dewizę biznesu w Jaworznie.

Chcesz mieć pewność, że klienci na pewno do ciebie trafią? Pomyśl o pylonach reklamowych. Mogą posłużyć one jako witacze lub wskaźniki odpowiedniego kierunku do Twojego lokalu. Nasze pylony reklamowe bazują na solidnej konstrukcji ze stali i energooszczędnym podświetleniu LED. Poszycie zewnętrzne totemów to z kolei gruba warstwa wytrzymałej plexi.

Reklama podświetlana – jedyna taka w Jaworznie

Szyld reklamowy jest niczym podanie klientowi dłoni. Musi być konkretny, ale nienachalny, aby zrobił dobre wrażenie. W NOVIU wyciągamy wszystko to, co najlepsze z projektu klienta. Nasze tablice reklamowe wykonujemy z konstrukcji stalowych lub PCV. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że wyroby pochodzące z warsztatu NOVIU zachowują swój atrakcyjny wygląd nawet przez kilka lat.

Reklama podświetlana to świetny sposób na to, by dopasować się do futurystycznej architektury Jaworzna, a jednocześnie wyróżnić się wśród konkurencji. NOVIU od lat zajmuje się produkcją szyldów, tablic i innych reklamowych elementów identyfikacji wizualnej na terenie Śląska. Oferujemy profesjonalną usługę i szybkie wykonanie zamówionych reklam. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój projekt!