Reklama na szybę lub drzwi

Naklejamy specjalistyczne folie posiadające określone właściwości na powierzchnie płaskie wewnętrzne i zewnętrzne, takie jak: witryny sklepowe, okna, drzwi, szyby, szklane elewacje, na wszystkie powierzchnie nie posiadające przetłoczeń. Dysponujemy szeroką gamą folii posiadających wiele zastosowań, charakteryzujących się wysoką jakością.

Posiadamy folie dziurkowane, dekoracyjne, ploterowe, co daje nam możliwość stworzenia indywidualnej reklamy dostosowanej do Państwa potrzeb.

Rodzaje folii i ich właściwości:

    1. Folia monomeryczna – to najczęściej używana folia samoprzylepna. Może być stosowana do oklejania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, płaskich płyt, tablic reklamowych, witryn, drzwi, szyb, stoisk targowych, obrazów, zdjęć, napisów, tekstów, godzin otwarcia, loga. Folia monomeryczna charakteryzuje się niską przepuszczalnością światła, dlatego jeśli chodzi o witrynę zalecamy wyklejenie połowy jej powierzchni. Występuje w kolorze białym i przeźroczystym, w opcji błyszczącej i matowej. Wydruk grafiki na tego rodzaju folii zaskoczy dużym nasyceniem kolorów. Laminowanie folii drukowanej zabezpieczy ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem warunków atmosferycznych oraz promieniowaniem UV. Znacznie wydłuży żywotność grafiki.
    2. Folia perforowana-dziurkowana OWV (One Way Vision) – nakleja się ją na powierzchniach szklanych lub innych materiałach przeźroczystych. Folia OWV posiada strukturę gęstej siatki, przez niewielkie otwory przenika do 50% światła. Zadrukowywana jest solwentowo od zewnętrznej strony. Jest odporna na warunki atmosferyczne. Nie zaciemnia pomieszczenia. Zapewnia dyskrecję wewnątrz, przy jednoczesnym wyraźnym podglądzie tego co dzieje się na zewnątrz. Folię tą możemy stosować wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz. Oklejamy nią witryny sklepowe, przestrzenie szklane w biurowcach, szklane drzwi i szklane elewacje.
    3. Folia dekoracyjna, szroniona – charakteryzuje się dużą transmisją światła, które doskonale rozprasza. Tworzy efekt mlecznej szyby, swoją strukturą przypomina mrożone szkło. Folia mrożona naklejana jest głównie na szyby, witryny, przeszklone drzwi, w kuchniach, karetkach, pomieszczeniach służbowych, gabinetach, biurach, szpitalach, toaletach. Nadaje efekt oszronienia, piaskowania. Estetyczna i elegancka całkowicie eliminuje problem widoczności oraz nie pozostawia na powierzchni odcisków palców. Folia może zostać zadrukowana, wycięta tworząc wzory, napis lub logo firmy. Dla zwiększenia wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne nakładamy laminat lub korzystamy z latexowej metody druku.

Oklejamy witryny głównie na terenie województwa śląskiego i opolskiego. Możemy również przygotować materiał i bezpiecznie wysłać go pod wskazany adres.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oklejonych przez nasz witryn.

Oklejenie witryny to nie tylko zwiększenie powierzchni reklamowej, ale również zacienienie pomieszczenia i ochrona przed promieniowaniem UV.