Daj się zauważyć dzięki szyldom reklamowym w Katowicach

Jakie jednak znaczenie faktyczne ma status Katowic? To, że dzięki niemu do miasta rokrocznie napływa coraz większa liczba osób – pracowników, a także turystów. Poszukują mieszkań, noclegów, a także korzystają ze sklepów oraz restauracji. Wszystkie te miejsca, co naturalne, konkurują ze sobą o klienta. Jedną z form marketingu, mających na celu zachęcenie do skorzystania z danej usługi, są reklamy świetlne. Firma Noviu od lat specjalizuje się w dostarczaniu katowickim firmom wysokiej jakości nośników reklamowych, wyróżniających się na tle konkurencji.

By móc dobrze prosperować na rynku, każde, nawet najbardziej znane przedsiębiorstwo musi podtrzymywać zainteresowanie wśród zarówno ludności miejscowej, jak i turystów. Dzięki charakterystycznym tablicom reklamowym masz możliwość przykuwania uwagi wszystkich przechodniów, wśród których z pewnością są Twoi potencjalni klienci. By zwiększyć grono konsumentów, proponowane są niebanalne reklamy świetlne w Katowicach. Wyróżniają się przede wszystkim nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki czemu są bardziej energooszczędne, zapewniając tym samym zmniejszenie kosztów oraz negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Dużą popularnością cieszą się również kasetony świetlne. Są to konstrukcje, na które istnieje możliwość naniesienia preferowanego wzoru – oznaczenia restauracji, baru, hotelu i wielu innych rzeczy – a następnie wystarczy je umieścić w danym miejscu. Często kasetony podświetlane są wykorzystywane w katowickiej gastronomii jako tablice z menu.

Reklama podświetlana w klasycznej wersji

Być może jednak preferujesz bardziej klasyczne rozwiązania, a dodatkowo jesteś miłośnikiem vintage? Noviu zaproponuje wszystkim osobom o podobnych gustach pylony reklamowe. Bardzo często można je spotkać przy noclegowniach czy też stacjach benzynowych, gdzie spełniają funkcje powitalne, ale również – reklamowe. Innym klasycznym rozwiązaniem okażą się przestrzenne litery świetlne w Katowicach. Konstrukcje te można odpowiednio umieścić w wybranej kolejności, tworząc dowolne słowa. Nad wizualizacją, demonstrująca jak dany układ będzie się prezentował, czuwają nasi profesjonalni graficy. Doradzą oni również dobór odpowiedniego fontu, kolorystyki i elementów graficznych.

Dla każdego, kto chciałby wejść w posiadanie niebanalnych nośników reklamowych, firma Noviu oferuje szeroki wachlarz swoich usług. Zgodnie z zasadą „reklama dźwignią handlu”, nasze szyldy i banery reklamowe pozwolą Ci na trafienie do większej ilości potencjalnych konsumentów. Przykuwająca wzrok grafika lub logo zostaną zapamiętane przez długi czas i będą z pewnością przyciągały osoby z Katowic i nie tylko. Zapraszamy – skontaktuj się z nami jeszcze dziś!