Reklama LED

To forma reklamy idealna dla każdej branży i niepowtarzalny element dekoracyjny. Nieograniczone zastosowanie reklam świetlnych LED, bogactwo barw, oryginalny projekt, wysoka jakość, wyróżnią Cię.

Reklama LED jest najskuteczniejszym sposobem na dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Profesjonalnie wykonana z wysokiej jakości materiałów będzie idealną wizytówką Twojej firmy.

Tworzymy podświetlane reklamy w Wielowsi w Noviu.
Profesjonalnie wykonana reklama świetlna w Wielowsi.

Zastosowanie reklamy świetlnej

Produkujemy litery przestrzenne, kasetony, napisy, które od wewnętrznej strony rozświetlamy diodami LED. Pomożemy Ci wyeksponować logo, nazwę firmy, slogan. Nasze litery świetlne, cyfry stworzą niepowtarzalny logotyp firmy, oryginalną lampę do domu, podświetlany numer na dom. Stworzysz swój własny podświetlany napis na wesele lub do sesji zdjęciowej. Ten rodzaj reklamy możemy zamontować na wiele sposobów, nadaje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Zalety reklamy świetlnej LED:

  1. Reklama typu LED może emitować światło o sile do 500 lumenów na 1 metr. Stosując specjalny ekran, który rozprasza światło z plexi wzmocnimy ten efekt.
  2. Widoczność reklamy i jakość obrazu z zastosowaniem podświetlenia LED jest znacznie lepsza od tradycyjnych form, bez względu na warunki atmosferyczne, nawet w nocy.
  3. Zastosowanie diod LED jest energooszczędne.
  4. Tą formę reklamy cechuje wysoka odporność na warunki atmosferyczne.