Dlaczego warto inwestować w reklamę świetlną w Wodzisławiu Śląskim?

Reklamy świetlne to najskuteczniejsza forma marketingu outdoorowego. Nasze oczy naturalnie kierują się ku najjaśniejszym punktom, jakie znajdują się w polu widzenia. Reklama świetlna wykorzystuje podświadome mechanizmy, co sprawia, że widoczność biznesu może zwiększyć się nawet o kilkadziesiąt procent.

Warto pamiętać o tym, że pylony lub tablice reklamowe z podświetleniem LED są czytelne nawet po zmroku, co jest bardzo pożyteczne w tak fascynujących miastach, jak Wodzisław Śląski. Zwiedzanie zabytków i odkrywanie polskiej historii może pochłonąć turystów bez reszty. Atrakcyjna reklama podświetlana z całą pewnością zwróci ich uwagę podczas wieczornego powrotu do noclegowni lub hotelu.

Reklamy świetlne – daj się zauważyć nawet nocą

NOVIU od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości reklamy zewnętrznej. Nasi klienci najczęściej decydują się na litery przestrzenne, które oferują wiele możliwości wyrażenia siebie i ducha swojego lokalu. Wykonujemy je z niezwykle plastycznej taśmy aluminium o grubości 8 cm, co daje duże możliwości odtworzenia różnych kształtów i czcionek. Litery świetlne to świetny sposób na kreatywne zaprezentowanie nazwy lokalu, godzin otwarcia lub innej, cennej dla gości informacji.

Na życzenie klientów tworzymy również kasetony świetlne, bazujące na aluminiowo-stalowej konstrukcji. Otwieramy przed Tobą ogromne możliwości personalizowania projektu. Możemy stworzyć kasetony podświetlane dwustronne lub jednostronne, zewnętrzne lub wewnętrzne, wielkogabarytowe lub mniejsze – to wszystko zależy od ciebie. Wykonaliśmy setki reklam zewnętrznych o różnych kształtach i rozmiarach, dlatego nie boimy się żadnych wyzwań.

W NOVIU zajmujemy się też produkcją pylonów reklamowych, inaczej nazywanych totemami. Mogą one służyć jako kolejny, cenny nośnik informacji istotnych dla ewentualnych klientów. Chcesz wskazać im drogę do wejścia lub na parking? A może poinformować o happy hours? Pylony reklamowe to idealny sposób, aby ich przyciągnąć tą informacją kolejnych, nowych klientów.

NOVIU zajmuje się też produkcją atrakcyjnych szyldów reklamowych przyciągających spojrzenia jak magnes. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj się z nami! Prześlij nam swój projekt, a my postaramy się, by wyglądał tak, jak z Twoich marzeń.