Reklama świetlna – czyli jak zwrócić na siebie uwagę klientów?

Przedsiębiorcy nie od dzisiaj zastanawiają się, jak zwrócić na siebie uwagę klientów i przekonać ich, że to właśnie z ich usług powinni skorzystać. Marketingowcy dwoją się i troją – a my w NOVIU mamy proste rozwiązanie tego problemu. Wiemy bowiem doskonale, że reklama podświetlana to najskuteczniejszy sposób na zwrócenie uwagi klienta.

Kasetony świetlne i inne ledony przyciągają uwagę w sposób naturalny – w końcu odruchowo zwracamy uwagę na to, co jest jaśniejsze. Reklama świetlna wykorzystuje podświadome mechanizmy, dzięki czemu jest znacznie skuteczniejsza od bannerów materiałowych.

Szyldy reklamowe i tablice reklamowe z modułami LED są też znacznie lepiej widoczne po zmroku. To właśnie w ciemności są najbardziej czytelne i wyróżniają się na tle budynków. W reklamy świetlne powinny zainwestować przede wszystkim lokale, które największy ruch odnotowują właśnie w nocy. Projekty zrealizowane przez NOVIU można znaleźć w wielu pubach i klubach nocnych w Kędzierzynie-Koźlu i innych miastach.

Szyldy reklamowe LED – inwestycja z natychmiastowym zyskiem

Przygodę z reklamą LED warto zacząć od wymiany szyldu. Oferujemy wykonanie tablicy reklamowej ze stalowych blach ocynkowanych, które są dodatkowo zabezpieczone przed korozją. Następnie na wykonany szkielet nanosimy pozostałe moduły – oświetlenie LED i płyty PCV z grafiką wykonaną metodą solwentowego druku cyfrowego. Tak otrzymany szyld reklamowy może zawisnąć nawet na wysokości powyżej 6 metrów. Wykonane przez nas projekty są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne – nie szkodzi im długotrwały deszcz lub intensywne słońce w Kędzierzynie-Koźlu.

Jeżeli masz klientom do przekazania coś innego, co może ich zainteresować – np. numer telefonu lub dewizę lokalu – świetnym pomysłem jest zainwestowanie w kasetony świetlne. Są one znacznie mniejsze od szyldu reklamowego, umożliwiamy też ich pełną personalizację. Wykonujemy kasetony podświetlane o dowolnym kształcie i kolorze – wykorzystujemy niezwykle bogatą paletę odcieni RAL, obejmującą ponad 200 kolorów.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także wykonywane przez nas litery świetlne przestrzenne. Świetnie prezentują się one przede wszystkim w biurach, luksusowych restauracjach i nowoczesnych kawiarniach. W naszej pracowni korzystamy z nowoczesnych maszyn, umożliwiających nam odtworzenie nawet najbardziej skomplikowanych czcionek.

Myślisz o tym, aby zainwestować w pylony reklamowe lub kasetony świetlne w Kędzierzynie-Koźlu? Skontaktuj się z NOVIU. Wykonamy dla ciebie projekt poglądowy, w którym pokażemy Ci, na co nas stać.