Daj się zauważyć dzięki szyldom reklamowym

Firma NOVIU oferuje profesjonalnie wykonane elementy do zastosowań marketingowych takie jak wydajna reklama świetlna. Stanowi ona jeden z proponowanych produktów, dzięki któremu każdy klient będzie mógł zaprezentować swoją firmę nawet ciemną nocą.

Nowoczesna technologia pozwala efektywnie zastąpić stare konstrukcje żarówek modelami nowszej generacji – LED. Ich główną zaletą jest zminimalizowanie ilości zużywanej energii, dzięki czemu urządzenia świetlne nie wpływają negatywnie na środowisko. Jednym z przykładów mogą być litery świetlne lub kasetony podświetlane LED-owymi lampkami. Zgodnie z Twoimi preferencjami można na nich zamieścić logo firmy lub jakąkolwiek inną grafikę, a dzięki elementom świetlnym reklama będzie zwracać uwagę przechodniów zarówno w dzień, jak i w nocy.

Wszechstronność podświetlanych reklam z Gliwic

Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych elementów marketingowych każda firma może w efektywny sposób promować swoje produkty albo usługi. Firma NOVIU jest tego świadoma, w związku z czym proponuje nie tylko kasetony świetlne, ale też litery przestrzenne. Można je ułożyć w taki sposób, aby już z daleka informowały potencjalnego klienta o danym miejscu – restauracji, barze czy hotelu. Zamontowany czujnik zmierzchu pozwoli dodatkowo na oszczędność energii elektrycznej w dzień.

Dla zwolenników klasycznych form reklam firma NOVIU proponuje także pylony reklamowe, które można umiejscowić w wielu różnych miejscach. Można je spotkać w wielu większych miastach, gdzie stanowią doskonałe narzędzie marketingowe.

Czy chcesz, aby Twoja firma została lepiej zauważona na rynku? Z pewnością! W związku z tym zachęcamy do skontaktowania się z nami – zaproponujemy najlepszy sposób na to, żeby Twoja firma wyróżniła się z krajobrazu. Zapisz się w pamięci wszystkich mieszkańców Gliwic. Zapraszamy!