Zwiększenie widoczności biznesu w Opolu – zacznij od reklamy świetlnej!

Chociaż rynek w Opolu pamięta XIII wiek, można znaleźć na nim wiele dobrze prosperujących biznesów inspirowanych współczesnymi trendami. Połączenie nowoczesnych rozwiązań marketingowych ze średniowiecznymi kamienicami może stworzyć ciekawy, futurystyczny kontrast. Nic nie przyciągnie w końcu uwagi przechodniów tak skutecznie, jak ozdobne litery świetlne lub szyldy reklamowe wykorzystujące technologię LED. W NOVIU sięgamy po najwyższej jakości komponenty, dzięki którym tworzymy prawdziwe dzieła sztuki. Co najważniejsze, tablice reklamowe powstające w naszych pracowniach są energooszczędne – mogą więc zachęcać klientów do odwiedzenia lokalu nawet przez całą noc.

NOVIU zajmuje się również produkcją kasetonów podświetlanych i ich montażem na terenie Opola. Są one świetnym płótnem dla minimalistycznych, artystycznych logo lokalu. Wykonujemy kasetony świetlne o różnych kształtach – nasi klienci decydują się jednak najczęściej na kwadratowe lub okrągłe. Nie boimy się również wyzwań w postaci nieregularnych konturów. Jesteśmy w stanie wykonać kaseton o takim kształcie, jakiego zażyczy sobie klient.

Pylony reklamowe jako witacze

Gdy zaczniesz już inwestować w swoją pierwszą reklamę świetlną, warto pomyśleć o tzw. totemach. Pylony reklamowe to świetne nośniki informacji, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Menu, promocja dnia, wskaźnik właściwiej drogi na parking – to zaledwie kilka sposobów na to, jak używać tego gadżetu reklamowego w Opolu. Pylony reklamowe często są też wykorzystywane w formie witaczy, zachęcających przechodniów do odwiedzenia lokalu. Wykonane przez nas totemy bazują na konstrukcjach aluminiowych lub stalowych – dostosowujemy się pod tym względem do wymagań klienta. Następnie na stelaż nakłada się warstwę oświetleniową. Poszycie zewnętrzne pylonów reklamowych NOVIU składa się z wysokiej jakości naklejek samoprzylepnych, na które nanosimy wybrane przez klienta grafiki i napisy. Tak wykonane totemy mogą stanąć pod Twoim opolskim lokalem i przyciągać uwagę ewentualnych gości niezależnie od pogody lub pory dnia.

Reklamy świetlne NOVIU to przede wszystkim precyzja oraz najwyższa jakość wykonania. Nasi specjaliści zmontowali już setki tablic, kasetonów i innych elementów identyfikacji wizualnej. Zastanawiasz się, od czego zacząć? Skontaktuj się z nami! Chętnie wykonamy dla ciebie projekt idealnej reklamy świetlnej, która przyciągnie nowych klientów do Twojego lokalu w Opolu.