Kreatywna reklama świetlna to podstawa

Zawiercie to miasto o ogromnym potencjale turystycznym. Każdego lata o uwagę nowych gości walczą tutaj setki małych lokali, sklepów i noclegowni. W NOVIU doskonale znamy się na tym, co przyciąga uwagę przechodniów – dlatego zajmujemy się produkcją reklam świetlnych na terenie Zawiercia.

Przygodę z reklamą świetlną warto rozpocząć od atrakcyjnego szyldu. Warto pamiętać o tym, że naturalnie zwracamy uwagę na to, co się wyróżnia – np. intensywne kolory, nietypowe kształty, intrygujące grafiki. W NOVIU jesteśmy w stanie zamknąć to wszystko w solidnej konstrukcji ze stalowej blachy oraz PCV. Nadruki naszych szyldów reklamowych wykonujemy techniką druku solwentowego, wyróżniającą się wyjątkową trwałością i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Bazą tablic reklamowych jest energooszczędne oświetlenie halogenowe, które montujemy na stalowych wysięgnikach. Stworzone przez nas banery świetlne mogą być wieszane nawet na wysokości powyżej 6 metrów.

Dobry szyld reklamowy w Zawierciu powinien być przede wszystkim minimalistyczny. Aby nie przesadzać zawartością baneru, można uzupełnić go intrygującymi kasetonami świetlnymi. W przeciwieństwie do wielu innych producentów reklam zewnętrznych, oferujemy wykonanie ledonów o dowolnym kształcie. Nasze kasetony podświetlane tworzymy z mechanicznie giętego aluminium, którym możemy dowolnie manewrować. Powstałą konstrukcję malujemy dowolnym kolorem z bogatej palety RAL, oferującą ponad 200 odcieni o różnej intensywności. Wykonujemy kasetony podświetlane wielkogabarytowe – powyżej 3 metrów wysokości – jak i te mniejsze, bardziej kompaktowe.

Pylony reklamowe – daj się odnaleźć

W NOVIU zajmujemy się również produkcją pylonów reklamowych, inaczej nazywanych totemami. Są one świetnym rozwiązaniem w przypadku tak rozległych miast, jak Zawiercie. Pylony reklamowa to kolejny świetny nośnik, na którym można przekazać dodatkowe, cenne informacje. Totem może być dobrym miejscem na umieszczenie menu lokalu, informacji o promocji lub wskazania prawidłowej drogi do wejścia.

Zastanawiasz się, od czego zacząć dołączanie reklamy świetlnej do identyfikacji wizualnej swojej firmy w Zawierciu? Skontaktuj się z nami. Napisz do nas wiadomość, a my zaczniemy pracę nad idealnym projektem, którym zachęcisz tłumy do odwiedzenia swojego lokalu. NOVIU to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji tablic reklamowych, szyldów, liter świetlnych i innych elementów reklamy zewnętrznej. Możesz nam zaufać.