Współpraca z agencjami reklamowymi

W naszej firmie samodzielnie wykonujemy ponad 90% wszystkich zleconych prac. Jesteśmy jednak przede wszystkim rzemieślnikami zajmującymi się przygotowaniem reklam wizualnych od strony technicznej, oferując gotowy produkt. Aspekt stricte graficzny i wykonywanie projektów pozostawiamy zazwyczaj naszym klientom lub też zlecamy firmom zewnętrznym.

To właśnie dlatego poszukujemy partnerskich agencji reklamowych, z którymi moglibyśmy rozpocząć współpracę, poszerzając nie tylko zakres naszych możliwości, wspólnie się uzupełniając, ale także i bazę potencjalnych klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Firma Noviu to przede wszystkim:

  • rzetelność
  • profesjonalizm
  • produkty najwyższej jakości
  • dynamiczny rozwój
  • uczciwość

Dzięki posiadaniu rozbudowanego i nowoczesnego parku maszynowego możemy zapewnić naszym partnerom wykonanie praktycznie wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Niezależnie od materiału, czasu wykonania oraz dodatkowych warunków.

Z kim chcemy podjąć współpracę?

Szukając partnerów, skupiamy się między innymi na znalezieniu firm, które realizują kampanie promocyjne, nie posiadają jednak odpowiedniego zaplecza do przygotowania reklam wizualnych – spieszymy tutaj z pomocą w zakresie parku maszynowego i posiadaniu odpowiednich technologii.

Oprócz tego, z miłą chęcią podejmiemy współpracę z agencjami reklamowymi i graficznymi, mogącymi przygotowywać dla nas materiały od strony czysto projektowej i pomóc w dotarciu do szerszej gamy klientów oraz zleceniodawców.

Jeżeli posiadasz pytania odnośnie współpracy lub jesteś zainteresowany uzyskaniem dokładniejszych informacji, skontaktuj się z nami już teraz!