Litery przestrzenne

Litery przestrzenne 3D to jedna z najbardziej powszechnych i najczęściej wybieranych form reklamy i promocji firm. Kreuje wizerunek i zaskakuje uniwersalnością zastosowania. Dzięki technologii trójwymiarowej przyciąga uwagę.

Atutem liter przestrzennych jest ich niewielka waga, lekkość i łatwość montażu.

Zastosowanie liter reklamowych 3D w Twojej firmie

Litery przestrzenne możemy użyć zarówno do zaprezentowania nazwy, loga firmy, motta na zewnątrz, jak i w środku budynku. Litery 3D wyeksponowane na frontach obiektów oraz w centralnych miejscach wewnątrz budynku wzmacniają prestiż danej firmy. Główną rolą liter przestrzennych jest informowanie o lokalizacji działalności. Przyciągają wzrok, utożsamiając obiekt z konkretną firmą. W tworzeniu nie ogranicza nas ani kolorystyka, ani kształt. Oryginalny, nietuzinkowy design zwiększy prawdopodobieństwo zaistnienia marki w świadomości potencjalnych klientów. Logo przestrzenne to trwały sposób znakowania firmy, wyeksponowane litery, napisy na frontach obiektów wyglądają atrakcyjnie. Zastosowanie trójwymiarowej techniki jest szansą dla przedsiębiorstwa na wyróżnienie się na tle konkurencji. Litery przestrzenne 3D podświetlane to najpopularniejsza i najbardziej efektowna obecnie wersja reklamy przestrzennej.

Producent liter przestrzennych
Noviu – producent liter przestrzennych na Śląsku.
Reklama przestrzenna Noviu
Reklama przestrzenna produkowana w Noviu w Wielowsi.

Zastosowanie liter przestrzennych w Twoim domu

Litery przestrzenne, napisy 3D na ścianę będą modnym dodatkiem aranżacji Twojego wnętrza. Przestrzenne napisy możesz umieścić w salonie, sypialni, przedpokoju, pokoju dziecka, gabinecie. Twoje mieszkanie lub dom nabierze indywidualnego charakteru, podkreślisz nimi ciepło rodzinne, wprowadzisz do domu humor lub motywację do działania. Są trwalszą i bardziej okazałą formą dekoracji niż naklejki. Posiadamy szeroki wybór materiałów, kolorów, faktur, który pozwoli dopasować dekorację do już istniejącego wystroju Twojego domu. Stworzymy napisy i litery według indywidualnego projektu.