Reklama świetlna – elegancka i nienachalna

Ruda Śląska słynie ze swojego rozbudowanego rynku reklamy zewnętrznej. Biznesy znajdujące się w tym mieście doskonale wiedzą, co robić, aby zwrócić uwagę klienta. Reklama świetlna to świetny pomysł na to, aby wyróżnić się w Rudzie Śląskiej. Miasto ze względu na swój przemysłowy charakter może pochwalić się wieloma hotelami i noclegami pracowniczymi. Aby to właśnie Twój zakątek został zauważony przez przechodniów, warto pomyśleć o pylonach reklamowych. Mogą one pełnić rolę tzw. witacza i zachęcać do odwiedzenia właśnie Twojego lokalu w Rudzie Śląskiej, wskazywać główne wejście lub drogę na parking. Pylony reklamowe świetnie sprawdzają się też w innych branżach – nie tylko w tej hotelarskiej. Można wystawić je na zewnątrz lokalu lub umieścić w głównym przedsionku.

W NOVIU zajmujemy się również produkcją kasetonów świetlnych, które świetnie wyróżniają się wśród banerów frontlit Rudy Śląskiej. Możemy zaprojektować je w dowolnym, wybranym przez klienta kształcie. Wykonane przez nas kasetony podświetlane są zabezpieczone przed korozją i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Odpowiednio zaprojektowany napis, zamknięty w wytrzymałej konstrukcji, jest podświetlany energooszczędnymi żarówkami LED. Kasetony świetlne świetnie nadają się do wyeksponowania logo i nazwy lokalu.

Tablice i szyldy reklamowe, których nie sposób nie zauważyć

NOVIU od lat projektuje reklamy świetlne, które zdobią budynki w wielu miastach – w tym również w Rudzie Śląskiej. Nie wiesz, na co się zdecydować? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać idealną formę reklamy dla Twojego lokalu. Neonowe litery świetlne? Minimalistyczny kaseton podświetlany? A może okazałe pylony reklamowe? Zadecyduj wspólnie z naszymi specjalistami. W NOVIU wiemy wszystko o reklamach podświetlanych.