Bądź widoczny – niezależnie od pory dnia

Bielsko-Biała to miasto, które nie śpi. Stolica Podbeskidzia słynie z organizowania różnych, nietypowych imprez tematycznych. Podczas późnego powrotu z Pikniku Lotniczego lub Jazzowej Jesieni, turyści lub mieszkańcy mogą rozglądać się za przytulnym miejscem do ogrzania się. Odpowiednio zaprojektowana reklama świetlna to świetny sposób na to, by być zauważalnym nawet po zmroku.

Nasi klienci często decydują się na podświetlane szyldy reklamowe. Do ich tworzenia wykorzystujemy stalowe konstrukcje, pokryte antykorozyjną powłoką. Grafiki nanosimy na solidne płyty PCV lub blaszane. Cała magia kryje się jednak w świetle – nasze tablice reklamowe są podświetlane lampami halogenowymi. Wszystkie oferowane przez nas szyldy mają opcję podświetlenia zewnętrznego.

Jedyne takie pylony i kasetony reklamowe w Bielsku-Białej

Nasze usługi obejmują również wykonanie wyjątkowych kasetonów świetlnych. Są to niezwykle wytrzymałe konstrukcje, w których zamykamy wybrane przez klienta grafiki. Kasetony podświetlane można powiesić na ścianie lub pozwolić im stać samodzielnie np. na biurku recepcji, parapecie okna. Zajmujemy się również produkcją pylonów reklamowych – mogą one pomóc klientom w odnalezieniu drogi do lokalu.

Skontaktuj się z NOVIU, aby otrzymać projekt swojej pierwszej reklamy świetlnej w Bielsku-Białej. Wspólnie wybierzemy odpowiednie komponenty tak, aby nasze wyroby mogły promować Twój biznes przez wiele lat.