Szyldy reklamowe – nie tylko dla chorzowskich firm

Także i dzisiaj w Chorzowie funkcjonuje wiele fabryk. By mogły prężnie funkcjonować muszą mieć jednak stałych klientów – hurtownie oraz sklepy, które również potrzebują do prosperowania konsumentów. Aby dotrzeć do możliwie najszerszego grona odbiorców, konieczna jest inwestycja w odpowiedni marketing, którego elementem są reklamy świetlne. Firma Noviu od lat specjalizuje się w ich dostarczaniu, pozwalając na zachęcenie potencjalnych klientów do skorzystania z danej usługi w Chorzowie.

Firma Noviu doskonale zdaje sobie sprawę, że nawet najbardziej renomowane przedsiębiorstwa potrzebują efektywnej kampanii reklamowej. Dzięki nowoczesnym tablicom reklamowym możliwe jest dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów, których już z daleka zainteresuje przykuwający wzrok materiał graficzny. Mimo popularności internetowych cyfrowych reklam nadal stanowią one niezwykle istotny element każdej dobrej kampanii. W związku z tym Noviu oferuje również reklamy podświetlane lampkami LED, kasetony świetlne, a także litery przestrzenne, które można w ciekawy sposób umiejscowić w różnych miejscach – na przykład na ścianach budynków, drzwiach i nie tylko. Ich wykorzystanie jest ograniczone wyłącznie kreatywnością właściciela. Reklama świetlna nie musi służyć wyłącznie jako element przeznaczony dla przedsiębiorstw – skutecznie posłużą również do reklamowania akcji charytatywnych, koncertów, warsztatów oraz wielu innych wydarzeń.

Klasyczna ekstrawagancja – reklama vintage

NOVIU w swojej ofercie ma także przygotowane specjalne rozwiązania dla wszystkich miłośników klasyki – pylony reklamowe. Można je skutecznie umiejscowić w różnych miejscach w Chorzowie, dzięki czemu każda przechodząca osoba z całą pewnością zwróci na nie uwagę. Innym rozwiązaniem w stylu vintage mogą okazać się litery świetlne. Zgodnie z preferencjami wykonamy je w dowolnym kształcie i kolorze, dzięki czemu mogą nawet przypominać szyldy ze starych amerykańskich stacji benzynowych w stylu googie, jeżeli takie byłyby oczekiwania klienta.

Jeśli chcesz, aby Twój biznes został skutecznie zareklamowany, Noviu zaoferuje skuteczne rozwiązanie – kasetony podświetlane w Chorzowie. Dzięki temu każda firma, produkt czy również usługa może zostać efektywnie przedstawiona wszystkim przechodniom, przykuwając ich wzrok ciekawą grafiką albo logo. W ten sposób potencjalni konsumenci łatwo o niej nie zapomną, a ty zyskasz grono stałych klientów. Zapraszamy do kontaktu – podpowiemy, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze!