Reklamy świetlne wśród starych budowli? Czemu nie!

W Jastrzębiu-Zdroju zachowało się wiele dawnych kamienic i budowli. Ciekawym pomysłem na wyróżnienie się w zabytkowym klimacie miasta może być sięgnięcie po podświetlane szyldy reklamowe i kasetony. Do realizacji projektów NOVIU stosuje metodę druku solwentowego, która polega na użyciu tuszy przygotowanych na bazie rozpuszczalników organicznych. W ten sposób otrzymujemy nadruki odporne na wiele niekorzystnych czynników, takich jak wilgoć lub wysoka temperatura.

Kasetony świetlne natomiast to świetny sposób na proste, a jednocześnie skuteczne zareklamowanie lokalu. Ich ogromną zaletą jest energooszczędność. Kasetony podświetlane NOVIU bazują na żarówkach LED, dzięki czemu mogą świecić nawet w nocy – i to bez ryzyka pojawienia się ogromnych liczb na rachunkach za prąd. Zważywszy na zabytkowy charakter Jastrzębia-Zdroju, zainwestowanie w reklamę podświetlaną może być intrygującym powiewem świeżości. Połączenie minimalistycznego przekazu i intensywnego, a przy tym nierażącego w oczy światła to gwarancja zapisania się w pamięci turystów na długo.

Daj się odnaleźć klientowi wraz z NOVIU

Jastrzębie-Zdrój to miasto, w którym kwitnie branża hotelarska i gastronomiczna. Chociaż oficjalnie nie jest już uzdrowiskiem, nadal można znaleźć w nim różne sanatoria, parki i dworki rekreacyjne. Klienci NOVIU z branż HoReCa są szczególnie zadowoleni z naszych pylonów reklamowych. Ich konstrukcja składa się ze stalowych blach i modułów oświetleniowych LED, dzięki czemu są widoczne nawet po zmroku. Pylony reklamowe mogą wskazywać drogę do recepcji, hallu głównego lub na parking. Oczywiście, totemy to świetne wsparcie reklamowe również w wielu innych branżach. Co powiesz na podbicie ich efektu pięknymi, wykaligrafowanymi literami świetlnymi? Możemy ułożyć z nich nazwę lub główną dewizę Twojego lokalu w Jastrzębiu-Zdroju. W naszej ofercie znajdziesz też możliwość wykonania liter przestrzennych z efektem 3D.

Chcesz zainwestować w reklamę świetlną, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zapraszamy do kontaktu. NOVIU od lat zajmuje się produkcją kasetonów podświetlanych, tablic reklamowych, totemów i innych nośników reklamowych.