Reklama świetlna w Świętochłowicach

NOVIU zajmuje się produkcją reklamy świetlnej na terenie Świętochłowic. Nasza firma nieustannie udowadnia, że w świecie marketingu outdoorowego nadal pozostaje wiele do odkrycia. Stawiamy przy tym na niezastąpioną reklamę podświetlaną, która naturalnie zawraca uwagę nawet najbardziej zaaferowanych przechodniów. Co jest jednak najważniejsze, tego typu szyldy i tablice reklamowe są znacznie bardziej opłacalne. W przeciwieństwie do zwykłych banerów tkaninowych stworzone przez nas ledony są doskonale widoczne również po zmroku.

Nasi klienci najczęściej decydują się na kasetony świetlne, z powodzeniem sprawdzające się w bardzo małych lokalach. Zdarza się czasami, że niektóre lokale nie mają możliwości powieszenia okazałego szyldu reklamowego. W takiej sytuacji świetnie sprawdzają się kasetony podświetlane, na których możemy umieścić logo i nazwę lokalu. Nasze projekty wykonujemy z wytrzymałych materiałów, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Klienci zazwyczaj decydują na modele zewnętrzne, które są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Oferujemy też jednak kasetony świetlne wewnętrzne, pięknie prezentujące na blatach biurek lub na ścianach w głównych korytarzach. Takie ledony robią wrażenie i dodają firmom profesjonalizmu.

Jedyne w swoim rodzaju litery świetlne

Nasza historia zaczęła się od produkcji wyjątkowych liter świetlnych przestrzennych. Do ich wykonania wykorzystujemy najwyższej jakości taśmy aluminium, która jest niezwykle plastyczna i podatna na odkształcenia. Materiał ten umożliwia nam odtwarzanie dowolnych czcionek. Litery świetlne zasilamy oświetleniem LED o wodoodpornym zasilaczu, dzięki czemu nie musisz obawiać się o ich awarię.

Jeżeli chcesz spróbować reklamy świetlnej, skontaktuj się z nami. Chętnie wyprodukujemy dla ciebie pylony reklamowe, kasetony świetlne i inne elementy identyfikacji wizualnej Twojej firmy. W NOVIU dobrze wiemy, co przyciąga uwagę przechodniów – dlatego warto nam zaufać.