Tabliczki informacyjne przydrzwiowe

Jest to produkt o bardzo szerokim zastosowaniu i jest tworzony zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Tabliczki pełnią funkcję systemu informacji wewnętrznej. Służą do prezentowania istotnych informacji, takich jak: logo firmy, nazwa działu, godziny urzędowania, numer pokoju, piętro, imiona i nazwiska osób pracujących w pomieszczeniu, stanowiska, mogą zawierać informacje kierunkujące ruch osób zainteresowanych w dane miejsce.

Znajdują zastosowanie w wielu różnych instytucjach, doskonale sprawdzą się również jako tabliczki unijne, informujące o dofinansowaniach z UE. Nasze tabliczki drzwiowe, przydrzwiowe, naddrzwiowe i ścienne są trwałe, cechuje je odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ich atutem jest także łatwość montażu.

Tabliczki przydrzwiowe produkowane prze Noviu w Wielowsi.
Tabliczki informacyjne.

Materiał do produkcji tabliczek przydrzwiowych.

Tabliczki informacyjne mogą być wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, blachy aluminiowej, tworzyw sztucznych (PCV, PMMA – plexi, PCW), aluminiowych płyt warstwowych typu DIBOND, IKOBOND, PLABOND ,TUBOND. Grafika może zostać wycięta z folii samoprzylepnych kolorowych lub wykonana metodą solventowego druku cyfrowego UV na płytach PCV lub typu DIBOND w pełnym kolorze. Możemy zastosować również grafikę przestrzenną z uzyskaniem efektu 3D, wycinaną z plexi, dibondu lub styroduru. Oferujemy również grawerowanie laserowe na PMMA, laminacie i metalach. Przygotowujemy także grafikę na podstawie danych przekazanych przez klienta. W naszej ofercie znajdziesz również tabliczki informacyjne przeznaczone do użytku zewnętrznego. Skontaktuj się z nami, dobierzemy materiał spełniający Twoje oczekiwania.

Agencja reklamy Śląsk
Noviu produkuje tabliczki informacyjne, naścienne i przydrzwiowe w Wielowsi.
Tabliczki informacyjne Noviu.

Sposób montażu tabliczek informacyjnych.

Tabliczki informacyjne możemy umieścić na drzwiach, nad drzwiami, na ścianie, obok drzwi (jako tzw. tabliczki przydrzwiowe), w holu, koło windy. Montowane mogą być na płasko lub na dystansach stalowych, chromowanych, z tworzywa, na bazie systemowych profili aluminiowych surowych, anodowanych lub lakierowanych. Tabliczki możemy zamontować przy pomocy wkrętów, taśmy klejącej dwustronnej lub przy użyciu specjalistycznego kleju. Istnieje możliwość zawieszenia tabliczki w dowolny sposób, w pionie, w poziomie – w zależności od potrzeb. Produkowane przez nas tabliczki nadają się także do zestawień, tworząc zbiorczą tablicę informacyjną. Możesz zamówić u nas tabliczki informacyjne ze stałą lub wymienną treścią dostosowane do Twoich potrzeb.

Zobacz naszą galerię realizacji tabliczek informacyjnych.

Tabliczki przydrzwiowe lub ścienne pełnią rolę drogowskazów zawierających cenne informacje.