Podświetlany numer domu z czujnikiem zmierzchu

Numer na dom, podświetlany dzięki wykorzystaniu technologii LED, zapewnia doskonałą widoczność Państwa firmy/domu, bez względu na porę dnia. Nie tylko ułatwia zlokalizowanie konkretnego numeru ulicy, ale też wyróżnia budynek, na którym został zainstalowany.

To znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na zapewnieniu swojemu przedsiębiorstwu widoczności o każdej porze doby i przy dowolnych warunkach atmosferycznych.

Z jakich materiałów możemy stworzyć podświetlaną tablicę adresową?

Podświetlany numer domu wykonujemy z odpornego na promieniowanie UV pleksi. Możemy wykonać go w dowolnym wymiarze dostosowanym do Państwa potrzeb. Płyta zintegrowana jest z listwą aluminiową, w której znajdują się diody LED oraz miniaturowy czujnik zmierzchu. Przewód zasilający LED jest niewidoczny, gdyż został wyprowadzony z tyłu listwy. Kontury numeru oraz nazwy ulicy powstają poprzez frezowanie w technice CNC. Możemy użyć dowolnych kolorystycznie materiałów.

Możemy stworzyć również numer na dom podświetlany LED z licem wykonanym z dibondu z frezowaniem oraz tyłem PCW o grubości 10 mm. Do tego rodzaju tablicy adresowej proponujemy oświetlenie LED wodoodporne IP67 z 12V zasilaczem hermetycznym IP67.

Tworzymy dowolne kształty podświetlanych numerów domu. Nowoczesny park maszynowy i mnogość dostępnych materiałów sprawia, że możemy wykonać dowolną formę tego produktu.

Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji, wystarczy skontaktować się z naszą firmą. Dane teleadresowe dostępne są w dziale kontakt.
Zobacz naszą galerię realizacji.

Dowolny wymiar, kształt i kolor - stwórz własną, podświetlaną tablicę adresową.