Litery podświetlane

Projektowane i wykonywane przez nas litery świetlne i cyfry, mogą być elementem logotypu lub pełnić inną rolę: dekoracyjną, informacyjną – w zależności od potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

Z pewnością jednak będą widocznym i charakterystycznym elementem, dzięki któremu Państwa firma zwróci na siebie uwagę potencjalnych Klientów.

Dlaczego warto wybrać litery i loga podświetlane?

  • Eksponujesz swoją silną pozycję nawet wtedy, gdy konkurencja gasi światło i kończy pracę.
  • Technologie wykorzystane do podświetlania wykonanych reklam gwarantują niewielki pobór prądu, a tym samym są oszczędne w eksploatacji.
Producent liter podświetlanych Noviu Wielowieś
W Noviu na Śląsku produkujemy litery świetlne 3D.
Litery LED Śląsk Noviu
Projektowanie liter świetlnych w Wielowsi w Noviu.

Co konkretnie możemy podświetlić?

  • Litery wykonane z PCV
  • Litery wykonane z dibondu
  • Litery i loga ze styroduru
  • Litery i loga z pleksi
  • Litery o profilu aluminiowym

Litery blokowe LED

To jedna z technik tworzenia napisów świetlnych. Wykonujemy podświetlane litery 3D z taśmy aluminium o grubości 8 cm. Jest to materiał niezwykle plastyczny i lekki, a maszynowe gięcie profilu pozwala na uzyskanie dowolnego kształtu, zgodnie z indywidualnym projektem. Powstała bryła, której profil 3D jest niezwykle wytrzymała. Boki malujemy na dowolny kolor z palety RAL wykorzystując metodę proszkową. Dzięki temu nadajemy nie tylko kolor, lecz uzyskujemy dodatkową ochronę przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Lico liter może być wykonane z 3 mm grubości plexsi kolorowego lub mlecznego (wyklejamy je wówczas folią translucentną nadając odpowiednią barwę). Plecy litery, które mają za zadanie wsparcie konstrukcji, wykonujemy z metalu lub PCV o grubości 10 mm. W ten sposób możemy zbudować litery wielkości od 30 cm do 2 m wysokości. Stosowane przez nas markowe moduły LED i zasilacz są wodoodporne. Oświetlenie LED wysokiej jakości charakteryzuje się jasnością świecenia i trwałością nawet do 100 000 godzin. Litery i napisy podświetlane wykonywane w tej technologii, po długoletniej eksploatacji, nadają się do odświeżenia koloru i wymiany punktów świetlnych. Dodatkowo montujemy czujnik zmierzchu. Litery świetlne montowane są bezpośrednio do elewacji budynku lub też do specjalnie przygotowanej konstrukcji.

Producent reklamy świetlnej Wielowieś Noviu
Jesteśmy producentem reklamy świetlnej LED.
Litery blokowe LED Śląsku
Produkujemy litery blokowe LED na Śląsku.

Litery z efektem hallo

Litery zamontowane są na elewacji na dystansie pozwalającym na rozproszenie światła, które ma swe źródło wewnątrz znaku. Podświetlenie od tyłu to bardzo efektowne rozwiązanie w nocy. W ciągu dnia litery, dzięki zastosowaniu dystansu rzucają cień na elewację. Istnieje możliwość doboru koloru oświetlenia.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą galerią liter świetlnych. Chętnie, w formie gratisu, wycenimy zlecenie wykonania liter przestrzennych z podświetleniem LED według indywidualnego projektu.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że nasze litery przestrzenne posłużą przez lata.