Kasetony o nieregularnym kształcie

Z taśmy aluminiowej wykonujemy niezliczone kształty kasetonów jednostronnych i dwustronnych. Tworzymy kasetony w kształcie elipsy, loga, liter, cyfr, okrągłe. Kaseton zostaje gięty maszynowo do kształtu lica. Na indywidualne zlecenie wykonamy dla Ciebie wybrany kształt. Kasetony o dowolnym kształcie wykonujemy nie tylko z aluminium, ale także z plexi, pcv i dibondu.

Produkujemy dwustronne, okrągłe kasetony o różnej średnicy, które możemy zamontować bezpośrednio na ścianie, bądź też dwustronnie, czyli prostopadle do niej na specjalnym bocznym stelażu. Używamy taśm aluminiowych służących do budowy liter świetlnych o szerokości 6,8,10 i 12 cm. Reklamy wykonujemy w technologii LED. Możemy podświetlić całe lico lub tylko wybrane jego elementy. Stosujemy dobrej jakości, wodoodporne modułowe oświetlenie z hermetycznym zasilaczem. Fronty, lica kasetonów 3D wykonujemy z pleksi mlecznej (Opal) o grubości 3mm. Stosujemy wydruk kolorowy do podświetleń.

Litery LED Śląsk Noviu
Produkcja liter świetlnych w Wielowsi w Noviu.
Reklama Noviu
Nieregularne kasetony świetlne w Noviu na Śląsku.

Ta forma reklamy świetlnej znajduje zastosowanie nie tylko jako szyldy handlowe na zewnątrz, ale i wewnątrz budynków usługowych i komercyjnych, na przykład w galeriach handlowych. Wykazuje odporność na działanie wody oraz innych czynników zewnętrznych. Konstrukcja reklamy zapewnia ochronę przed dostawaniem się do jej wnętrza zanieczyszczeń lub owadów. Dzięki temu w prosty sposób możemy utrzymać reklamę w czystości przez długi czas. Przy produkcji okrągłych kasetonów jednostronnych bok wykonujemy zazwyczaj z taśmy aluminiowej o szerokości 8 cm, a tył z płyty PCW o grubości 10 mm. Produkowane przez nas kasetony są objęte 24 miesięczną gwarancją.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych realizacji.

Kasetony o nieregularnym kształcie to oryginalna forma reklamy.