Nowoczesny park maszynowy

Posiadany przez nas park maszynowy pozwala nam na wykonanie we własnym zakresie 90% zleceń, co przekłada się na szybkie terminy realizacji i przystępną cenę przy zachowaniu najwyższej jakości produktu.

Dbamy o jakość zakupionych surowców do produkcji, dokładność wykonania reklamy, specjalistów i urządzenia.

W naszym parku maszynowym znajdują się następujące urządzenia:

 • ploter frezujący,
 • laser CO2,
 • giętarka do taśm aluminiowych,
 • ploter termiczny,
 • ploter tnący do folii,
 • giętarka do tworzyw sztucznych,
 • ślusarnia.

Zajmujemy się produkcją:

 • kasetonów podświetlanych,
 • liter i logotypów podświetlanych,
 • liter i logotypów przestrzennych,
 • szyldów oraz tablic reklamowych,
 • pylonów, totemów,
 • elementów z tworzyw sztucznych,
 • elementów ze sklejki oraz drzewa,
 • oraz innych, nietypowych realizacji według koncepcji klienta.

Nasze wyposażenie - lista specjalistycznych urządzeń do produkcji nośników reklamy zewnętrznej

Ploter frezujący CNC 210cm x 250cm.

Technologia frezowania umożliwiająca wycinanie dowolnych kształtów w materiałach takich jak: plexi, PCV, PCW, blacha, aluminium, dibond, sklejka, drzewo, MDF.

Jesteśmy w stanie precyzyjnie wyciąć lub wygrawerować bardzo drobne elementy, w materiałach o grubości nawet do 15 cm na stole o powierzchni 210 cm szerokości i 250 cm długości.

Przygotowanie pracy do frezowania obejmuje sprawdzenie poprawności pliku, ekonomiczne rozmieszczenie elementów na zadanym formacie, zabezpieczenie ewentualnej grafiki papierem transportowym, umocowanie materiału na stole do frezowania i ustawienie parametrów maszyny.

Laser CO2 150cm x 120cm.

Plotery laserowe CO2 to jedne z bardziej uniwersalnych i wszechstronnych maszyn, które
z powodzeniem wykorzystywane są w wielu branżach. Plotery laserowe przeznaczone są do cięcia i grawerowania takich materiałów jak: sklejka, plexi, skóra, drewno, papier, tekstylia, guma, korek, laminaty grawerskie itp. Plotery laserowe CO2 pozwalają na precyzyjną obróbkę, dlatego doskonale sprawdzą się przy grawerowaniu drobnych elementów np. pieczątek czy tabliczek znamionowych.

Atutem urządzenia jest „stół przelotowy”, który umożliwia obróbkę materiałów o szerokości do 150 cm.

Giętarka do wyginania taśmy aluminiowej.

Wysoce precyzyjna giętarka do cienkich, płaskich lub ryflowanych blach aluminiowych. Dzięki opatentowanemu oprogramowaniu kontrolującemu na bieżąco posuw taśmy uzyskana zostaje wyjątkowa precyzja w zakresie posuwu, gięcia i nacinania. Giętarka umożliwia wyginanie nawet najtrudniejszych projektów o bardzo nieregularnym kształcie.

Ploter termiczny.

Ploter termiczny daje możliwość wycięcia przestrzennych znaków z lekkiego oraz odpornego na warunki atmosferyczne materiału jakim jest styrodur (Polistyren ekstrudowany XPS).

Litery przestrzenne mogą być reklamą bądź ozdobą na zewnątrz jak i wewnątrz (styrodur jest nieszkodliwy, a kolor nadaje się poprzez zastosowanie farb elewacyjnych na bazie wody zakres kolorów według kolorów próbnika RAL). Istnieje również możliwość uszlachetnienia liter poprzez dodanie lica z płyty plexi, dibondu, bądź kolorowej płyty pcv. Litery można podświetlić za pomocą neonu, bądź oświetlając całą reklamę halogenami.

Ploter tnący 120cm szerokość cięcia.

Ploter tnący jest to urządzenie tnące sterowane komputerowo. Działa na zasadzie głowicy wyposażonej w odpowiednie ostrze, która przesuwa się nad daną powierzchnią. Plotery tnące są stosowane w poligrafii do nacinania liter i innych kształtów w folii samoprzylepnej.

Wycinamy w foliach: ekonomicznych, wylewanych, translucentnych, dekoracyjnych – imitujących mrożone szkło, oraz istnieje możliwość wycinania grafiki drukowanej po obrysie w systemie OPOS.

Giętarka do materiałów termoplastycznych GT1000.

Giętarka to urządzenia pozwalają na obróbkę większości materiałów termoplastycznych takich jak: PMMA (pleksi), PC (poliwęglan), PS (polistyren), PETG (poliester), PVC (polichlorek winylu), etc. Giętarki serii GT umożliwiają również zgrzewanie niektórych tworzyw sztucznych.