Kasetony z dibondu

Wykonany z dibondu kaseton to przede wszystkim estetyczna reklama zewnętrzna. Tego rodzaju szyld jest połączeniem elegancji i jakości. Dibond to płyta kompozytowa, której rdzeniem jest tworzywo sztuczne, a jego zewnętrzne elementy wykonane są z aluminium.

Dibond składa się z dwóch płyt aluminiowych o grubości 0,3 mm oraz umieszczonego w środku rdzenia LDPE. Jest bardzo wytrzymały, odporny na zginanie i gładki. Można w nim wyciąć dowolny kształt lub wzór. Płyty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, w wersji matowej, błyszczącej oraz szczotkowanej.

Starannie wykonane przez specjalistów z Noviu kasetony z dibondu.
Profesjonalne kasetony z dibondu dostępne w Noviu.

Produkty z dibondu wyróżniają się przede wszystkim:

  • równą powierzchnią kasetonu
  • estetycznym wykończeniem
  • nieograniczoną kolorystyką (istnieje możliwość wybrania takiego koloru, który odpowiadać będzie identyfikacji wizualnej danej firmy).
  • dostępność różnych wymiarów

Dodatkowo możemy zastosować różne kolory lica do wyboru, w tym srebrny drapany, biały matowy lub połysk. Istnieje możliwość wyklejenia plexi folią translucentną lub backlit.

Podświetlane kasetony z dibondu

Płytę z dibondu z wyfrezowaną grafiką podklejamy pleksi opal (mleczną). Pozwala nam to na efektowne podświetlenie szyldu. Podświetlenie kasetonu uatrakcyjnia jego wygląd i pozwala na reklamowanie przedsiębiorstwa o każdej porze i z większej odległości. Do podświetlenia kasetonu wykorzystujemy wysokiej jakości, wodoodporny markowy system LED, który precyzyjnie rozmieszcza źródło światła. Mamy możliwość podświetlenia pojedynczych części kasetonu, takich jak litery lub grafika ze zmiennym natężeniem światła. Zasilacz kasetonu jest również wodoodporny. Kaseton na życzenie wyposażamy w czujnik zmierzchowy.

Możemy wykonać kasetony z dibondu jednostronne i dwustronne, do zastosowania wewnątrz budynku i na zewnątrz.
Zobacz galerię naszych realizacji.

Kaseton z dibondu produkowany w Noviu w województwie śląskim.
Tworzymy podświetlane kasetony z dibondu w Wielowsi w Noviu.

Starannie wykonany, z wysokiej jakości materiałów, podświetlany kaseton z dibondu może być wizytówką Twojej firmy.