W jakich branżach warto wykorzystać szyld reklamowy?

Reklama jest znanym elementem naszej codzienności otaczającym nas na każdym kroku – w telewizji, internecie, radiu, na ulicy, a nawet w środkach transportu publicznego. Ze względu na to,obecnie istnieje wiele form reklamy, skutecznie przyciągających uwagę przechodniów. Jedną z nich jest szyld reklamowy – podstawowy, rozpowszechniony rodzaj produkt wykorzystywany w różnorodnych branżach. Poniżej przedstawiamy, w jakich dokładnie miejscach najlepiej pełni on swoją rolę

Korporacje, biura i placówki

Pomimo rosnącego zainteresowania internetowymi reklamami, szyldy świetnie sprawdzają się w przypadku dużych i małych przedsiębiorstw. Szyldy reklamowe dla firm są w szczególności dobrym rozwiązaniem dla biur zlokalizowanych na obrzeżach miast, co może pomóc w pokierowaniu potencjalnych klientów prosto pod drzwi biura. Stanowią tym samym doskonały sposób na wypromowanie nowych usług czy też mogą służyć jako możliwość zaprezentowania opinii lub recenzji na temat firmy. Podobna sytuacja dotyczy placówek edukacyjnych, takich jak szkoły czy przedszkola. Ze względu na coraz to bardziej rozbudowane oferty dotyczące zajęć pozalekcyjnych i programów klas, ważne jest odpowiednie zareklamowanie własnych inicjatyw. Szyldy to zatem doskonały pomysł na przedstawienie oferty szkoły poprzez umieszczenie jej na budynku lub w jego pobliżu, a tym samym zachęcenie przechodniów do kontaktu.

kasetony podświetlane

Sklepy i restauracje

Szyldy reklamowe w dużej części wykorzystywane są przez również sklepy z każdej branży. Pomimo że pierwsze co kojarzy nam się z szyldem to reklama loga i motta danego przedsiębiorstwa, może on zostać wykorzystany w inny, ale nadal popularny, sposób. Świetnie sprawdzi się do informowania odbiorców o nowych produktach, długoterminowych promocjach lub niestandardowych akcjach. Szyldy zmieszczą wystarczającą ilość tekstu do zaprezentowania głównych kategorii produktów sprzedawanych przez sklep czy też krótki opis akcji lub promocji, którą chcemy  rozpromować. Wykorzystana w ten sposób tablica reklamowa zainteresuje odbiorców do przetestowania produktów z danego sklepu, a co za tym idzie – może pomóc w nabyciu nowych stałych klientów.  To samo dotyczy restauracji, a w szczególności zjazdów po drodze pomiędzy miastami. Ułatwi to przejezdnym podjęcie decyzji co do wyboru jedzenia.

Noviu – profesjonalne szyldy dla każdego

Jako producent szyldów reklamowych wiemy, jak cenne może być ich użycie w kampanii reklamowej, dlatego oferujemy swoje usługi na terenie takich miast jak Chorzów, Katowice, Sosnowiec czy też Racibórz, wykonując produkty dla każdej branży.