Reklama świetlna z profilem aluminiowym

Kasetony o profilu aluminiowym mogą przybrać dowolny kształt w postaci: logo, liter, cyfr, okręgu, elipsy i innych niestandardowych form. Wyróżniamy kasetony jednostronne i dwustronne. Reklama świetlna w postaci kasetonu reklamowego z aluminium tworzona jest niemalże w każdym rozmiarze.

Konstrukcja kasetonu reklamowego wykonana jest na bazie profilu aluminiowego o grubości 10, 14 lub 18 cm. Profil może zostać pomalowany proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Kasetony o profilu aluminiowym powstają w Wielowsi w Noviu.
Producent liter podświetlanych Noviu Wielowieś
Zobacz jak powstają kasetony dwustronne w Wielowsi w Noviu.

Produkujemy również kasetony oparte na konstrukcji aluminiowej, z częścią ekspozycyjną z blachy aluminiowej lub Dibondu, o różnych kształtach, z elementami świetlnymi w postaci wyfrezowanej indywidualnej grafiki.

Jak powstają produkowane przez Noviu kasetony reklamowe?

    1. Pierwszym etapem jest stworzenie szkieletu z profilu aluminiowego. Następnie profile zostają pocięte zgodnie ze specyfikacją zlecenia. Po złożeniu profili w całość, otrzymujemy wytrzymałą ramę, na bazie której powstanie szyld.
    2. Drugi etap to przygotowanie grafiki wyklejanej na lico kasetonu. Część ekspozycyjna to najczęściej płyta pleksi wyklejona grafiką translucentną z folii, które wycinane są ploterowo lub drukowane solventowo. Lico z plexi przycięte zostaje do wymiaru zgodnego ze specyfikacją. Wykonujemy wydruk w oparciu o najwyższe parametry, dzięki czemu gwarantujemy odpowiednie nasycenie kolorów oraz dużą trwałość. Wydruk na samoprzylepnej folii translucentnej stosujemy przy mniej skomplikowanych grafikach, które można przygotować i wyciąć na ploterze. Folia ta zwiększa efekt świetlny grafiki, charakteryzuje się równomiernym podświetleniem na całej powierzchni światłem odbitym lub przechodzącym. Posiada szeroką gamę barw, występuje w 55 kolorach satynowych. W przypadku, gdy nie ma możliwości zastosowania foli ciętej ploterowo stosujemy wydruk na folii backlit.
    3. Trzeci etap to przygotowanie instalacji elektrycznej i montaż oświetlenia LED. Montujemy podświetlenie LED renomowanej firmy, wodoodporne. Dzięki zastosowaniu czujnika zmierzchu, gdy zapadnie zmrok, reklama automatycznie zostaje podświetlona. Gwarantujemy równomierne i intensywne światło.

Starannie zapakowany i zabezpieczony produkt jest przygotowany do wysyłki lub czeka na odbiór osobisty.
Zobacz jakie kasetony z ramą aluminiową wyprodukowaliśmy.

Kaseton o profilu aluminiowym osiąga wysoki poziom wytrzymałości na warunki atmosferyczne.